Старе місто - с.Давидівці

КІЦМАНЬ 600

с.Давидівці

 Давидівці - село, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 30 км. Населення – 1.088 мешканців.
Видатні особистості села; Бевцик Іван Васильович (Агапіт) 1965р Митрополит Закарпатсько-Ужгородських церков. Народився в селі Давидівці, відвідав багато країн світу , ніколи не забуває своє рідне село. Багато допоміг коштами у будуванні церкви. Кожного року відвідує рідне село, проводить богослужіння у нашій церкві. Кав`юк Василь Юрійов 1959р Полковник Прикордонної служби медицини. Народився в селі Давидівці, працює у м. Київ, досяг великих успіхів у області медицини. Полковник Прикордонної служби медицини. Народився в селі Давидівці, працює у м. Київ, досяг великих успіхів у області медицини. Руснак Василь Степанович (Никодим) 1921р Митрополит Харківський та Богодухівський, постійний член священного Синоду Української Православної церкви, Голова комісії з канонізації святих. Народився в селі Давидівці, відвідав багато країн світу з офіційними візитами, знає багато іноземних мов, ніколи не забуває своє рідне село. Багато допоміг коштами у будуванні церкви та газифікації школи у селі Давидівці, подарував комп’ютер у користування школі. Відкрито ФАП у новій будівлі У 1989 році закладено перший камінь у будуванні нової Свято-Михайлівська церкви на території села Давидівці. Закладено перший камінь у будуванні нової церкви на території села Давидівці Підведено до перших будинків села природний газ ужби медицини. Народився в селі Давидівці, працює у м. Київ, досяг великих успіхів у області медицини.
 В селі є такі заклади: пошта, медичний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, краєзнавчий музей. Основне населення українці.
Мешканці села займаються землеробством і тваринництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах.
Органи місцевого самоврядування Давидівська сільська рада
 Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.
Вітаю Вас Гість