Іванківці, свою назву одержали від церковного імені Іван. У 1451 р. першаша письмова згадка про с.Іванківці. Розташоване на північному заході від Кіцманя, віддаль до районного центру 10 км, Через село протікає річка Совиця, яка впадає в ріку Прут . У 1473 р. Грамотою Молдавський Воєвода Штефан Воде дає дозвіл на купівлю від боярина Кирсте маєтку села Іванківці Дрогошу Дворецькому . В 1782 р. місцеві резеші (паничі) доводять на основі документів перед Австро Угорською комісією своє право на власність.
Іванківці - село, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 30 км. Населення – 1400 мешканців.
В селі збереглася дерев’яна церква буковинського «хатнього» типу – пам’ятка архітектури національного значення. Щоб побачити її, треба на перехресті в центрі села (якщо їхати з Ошихлібів) повернути ліворуч: храм-хата покажеться через декількасот метрів. Храм Різдва Богородиці побудований у 1794 році і відноситься до пізніх культових споруд архаїчного безкупольного типу. Церква тридольна, безверха, на кам’яному фундаменті. Нава ширше за прямокутний бабинець та п’ятигранний вівтар. Стіни оббиті дранкою та пофарбовані у модний в цих краях яскраво-зелений колір. Накрита високим скатним дахом, покритим бляхою, з великим виносом даху, під яким заховані невисокі пірамідальні покриття зрубів. На даху – три декоративних главки. В інтер’єрі церкви збереглися фрагменти ікон XVIII століття, з яких найбільшу цінність являють зображення Богородиці та Архангела Гавріїла. Поруч - невелика дерев'яна каркасна дзвіниця.
Видатні особистості села; Банул Григорій Степанович 1942-2002 рр Працівник сільського господарства. За досягнення у розвитку сільського господарства нагороджений Орденом Леніна та Орденом Знак пошани. 30 років голова колгоспу сіл Борівці, Киселів. Канюк Роман Несторович 1948р. Інженер-будівельник , заслужений будівельник Росії . Начальник будівництва Сосновобірської атомної станції -м.Ленінград Начальник будівництва Ігналінської Атомної станції -Литва Керівник загону № 12 будівництва Саркофагу на Чорнобильській АС 1986 р. Чинуш Валерій Миколайович 1962р. Власник готельно-туристичного комплексу «Буковина».
В селі є такі заклади: пошта, медичний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, банківська установа.
Основне населення українці. Мешканці села займаються землеробством і тваринництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах. Органи місцевого самоврядування Іванківська сільська рада.
Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.