Вперше згадуються Неполоківці у писемних джерелах 12 травня 1425 року XVII ст. Неполоківці в ХVII ст. були у володінні Дричана (Тестула), від нього половина села переходить до Строєску, а від нього знову до Санду Тестула. Другу частину села отримують під час весілля в 1650 році Мігай Цопа. В 1782 році ця половина села була розділена на дві частини: половина – Йордакі Гіцеску, а інша – Санду Цопі. Частина, яка належала Цопі стала називатись Цопень. Пізніше Цопень ввійшла в с.П’ядиківці.
Неполоківці, могли отримати назву від слова полокати – полоскати, отже, необмита земля. Неполоківці значний населиний пункт – розташований на лівому березі Пруту, навпроти впадіння Черемошу і поруч автомагістраль Чернівці —Івано – Франківськ. Від Неполоківців, які знаходяться неподалік залізничної лінії Львів – Чернівці, відгалужується місцева вітка на Вижницю.
Неполоківці - селище міського типу, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 30 км. Населення – 2444 мешканців.
Тут народились ; Микола Сивачук, прекрасний художник-іконописець, твори якого неодноразово експонувалися на високого рівня виставках і прикрашають місцеві церкви. Леонід Корінець, відомий діяч культури, заслужений артист України. Орест і Омелян Масікевичі, відомі українські поети.
В селищі є такі заклади: пошта, медичний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, міліція, банківські установи.
У селищі діє Свято – Покровський храм.
Основне населення українці. Мешканці села займаються землеробством і тваринництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах. Органи місцевого самоврядування Неполоковецька селищна рада.
Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.