Старе місто - c.Витилівка

КІЦМАНЬ 600

c.Витилівка

 Перша письмова згадка про село Витилівка датується 1504 роком Витилівка - село, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 16 км. Населення – 1.010 мешканців.
 Це село має цікаву і славну історію. В урочищі Потічок виявлене одне з найдавніших на Буковині поселень ранньотрипільської культури ( IV тис. до н.е. ).
Тут за рахунок премії місцевих буряківниць спорудили одну з перших на Буковині міні – ГЕС. І це село вже в 1950 р. боло електрифіковане. В цьому селі народився Зубар Віктор, олімпійський чемпіон Сергій Кушнірюк, а також бабуся відомої української співачки Ані Лорак (Кароліни Куєк).Тут народилася і провела свої дитячі літа солістка знаменитого вокально тріо «Золоті ключі», заслужена артистка України Марія Миколайчук – вірна дружина нашого геніального кіномитця Івана Миколайчука.
В селі є такі заклади: пошта, , медичний заклад, дошкільний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, краєзнавчий музеї. Основне населення українці. Мешканці села займаються землеробством, тваринництвом, бджільництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах.
 Органи місцевого самоврядування Лашківська сільська рада.
 Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.
Вітаю Вас Гість