Старе місто - с.Зеленів

КІЦМАНЬ 600

с.Зеленів

 Зеленів - село, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 39 км. Населення – 858 мешканців. Зеленів – село лежить на лівому березі Прута на шляху з Чернівців до Вижниці.
В селі на пагорбі розташована дерев’яна триверха Михайлівська церква гуцульського типу, вкрита бляхою. Церква побудована у 1901 році майстром Петром Копелчуком за проектом архітектора Фадея Косаковського.
В Зеленові є музей рідної природи Карпат, розташований за мостом при дорозі праворуч, підтримується місцевою мешканкою Людмилою Вакарюк. Це справжнє розмаїття буковинського тваринного світу. Тут можна оглянути понад тисячу експонатів, серед яких – тварини, птахи, плазуни, подивитися на орла, кабана, борсуків, лисиць, які представлені у повний розмір. Під час екскурсії відвідувачі дізнаються про географічне положення Буковини, корисні копалини та надзвичайно цікаві історії та факти про життя птахів і тварин.
 В селі є такі заклади: пошта, медичний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, музей рідної природи Карпат.
Основне населення українці. Мешканці села займаються землеробством і тваринництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах. Органи місцевого самоврядування Білянська сільська рада.
Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.
Вітаю Вас Гість