Старе місто - с.Драчинці

КІЦМАНЬ 600

с.Драчинці

 Драчинці від румунського слова draci – чорти. Поблизу знаходиться гора Deialu – dracului - Чортова гора так казали в давнину.Також є версія що від слова «драка» (бійка). Його уродженці, як стверджують історики, у всі часи бурхливо протистували проти феодальних порядків, відмовлялися відбувати панщину, брали активну участь у повстанні Лук’яна Кобилиці.
Село розміщенне біля струмка Глиниця іпоруч автошляху Глиниця – Сторожинець.
Перша писемна згадка про село Драчинці 1459 р. Драчинці - село, яке розташоване в Кіцманському районі, Чернівецької області. Відстань до обласного центру 25 км. Населення – 2.495 мешканців. В селі є пам’ятник загиблим євреям односельцям в період Другої світової війни під час Голокосту.
Драченці є батьківщиною громадсько – культурного діяча й перекладача художніх творів німецькою мовою Сергія Шпойнаровського( 1856 – 1909). У цьому ж селі народився оперний співак (бас), заслужений артист України Іван Чорней (1942).
В селі є такі заклади: пошта, медичний заклад, навчальний заклад, клуб, бібліотека, міліція, банківські установи, краєзнавчий музеї.
Основне населення українці. Мешканці села займаються землеробством і тваринництвом, підприємницькою діяльністю та працюють в різних закладах.
Органи місцевого самоврядування Драчинецька сільська рада
Покриття мобільним телефонним зв’язком: МТС, Київстар, Life, Beeline, Jeans, Djuce.
Вітаю Вас Гість