КІЦМАНЬ 600

Головна » 2010 » Листопад » 2 » Не усі виборці достоювали до кінця
11:04
Не усі виборці достоювали до кінця

  У Кіцмані 31.10.2010 року відбулись вибори до місцевих органів влади. Відповідно до закону, дільниці відкрились о 8.00 і закінчили свою роботу о 22.00.  Вибори пройшли чесно, демократично і "без сенсацій".

 
В
иборці голосували - отримували на руки  сім бюлетенів. Багато в чому саме через це на ділянках почали утворюватися черги: люди просто не встигали вивчити списки кандидатів.

Оскільки для того, аби розібратися з тією кількістю бюлетенів, котрі отримали виборці на руки неохідно чимало часу, у кабінках останні проводили у середньому 10-15 хвилин.
Відповідно, серед охочих проголосувати утворюються черги, не усі виборці достоювали до кінця, тож просто розверталися та прямувили по  своїх справах так і не проголосувавши.Організація виборів відбулась на місцевому рівні, і, очевидно, були певні недоліки.
Із 22.00  коли виборчі дільниці закрилися, в комісіях почався підрахунок голосів, результати голосування повинні бути оприлюднені не пізніше ніж на п'ятий день, тобто остаточні результати стануть відомі 6 листопада.

Категорія: Новини КІЦ | Переглядів: 590 | Додав: koizman | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вітаю Вас Гість